Загинув випускник КПІ Тарас Лемешко

Тарас закінчив факультет електроенерготехніки та автоматики 2006 року.

Засновник Козацької лицарської школи. Був майстром спорту, чемпіоном України з греблі, тренером з мистецтва бою у таборі «Козацька фортеця». Викладав фізику в школі №252 міста Києва.

Лабораторія Siemens на ФЕА

На факультеті електроенерготехніки та автоматики створено навчально-наукову лабораторію "Siemens".

DIGITAL POWER LAB у КПІ

У новій лабораторії на ФЕА київські політехніки зможуть перетворювати сонячну енергію, проєктувати та експлуатувати електростанції майбутнього.

Загинув студент КПІ Олег Пташник

Олег навчався на другому курсі ФЕА.

З перших днів повномасштабної війни пішов добровольцем до Сил ТрО. Боронив Україну на кордоні з Білоруссю, потім — на східному напрямку фронту.

Олег загинув у бою, захищаючи Батьківщину.

Проєкт «Wi-Fi в укриттях закладів освіти»

Сертифікат дарування обладнання Wі-Fi для забезпечення Інтернетом укриттів КПІ ім. Ігоря Сікорського 11 жовтня вручили керівництву університету представники компанії "Huawei Ukraine" та Благодійного фонду "Фонд освітніх ініціатив".

Меморіальна дошка заслуженому науковцеві КПІ В’ячеславу Лавріненку

На фасаді навчального корпусу №12, де знаходиться факультет електроніки, 5 вересня урочисто відкрито меморіальну дошку на честь винахідника п'єзоелектричного двигуна, старшого наукового співробітника, заслуженого науковця КПІ В'ячеслава Васильовича Лавріненка (1939-2019).

Загинув студент КПІ Павло Гуранда

Павло навчався на ФЕА на інженера-електрика. Але вже 25 лютого 2022 року став на захист України.

Загинув юнак 1 вересня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області.

Загинув випускник КПІ Костянтин Пелипенко

Костянтин 2018 року закінчив факультет електроенерготехніки та автоматики за спеціалізацією «Електричні машини і апарати».

Перед повномасштабним вторгненням працював за кордоном, але без жодних вагань повернувся захищати Батьківщину.

Підписка на ФЕА