Оновленому музею історії КПІ – бути!

Музейна справа в КПІ має давню історію. Окрім зоологічного музею сільськогосподарського відділення, ще 1 лютого 1902 року в КПІ було відкрито Інженерний, яким опікувався Інженерний гурток.

Витоки української авіації

17 грудня 2003 року виповнилося сто років від того часу, коли брати Орвілл та Уілбер Райти здійснили перший пілотований політ на моторному аероплані “Флайєр-1”. Дальність першого польоту становила 37 метрів, а тривав він 12 секунд. Але цей коротенький політ відкрив нову еру в історії людства.

Студенти про здоровий спосіб життя. Всеукраїнська науково-практична конференція

23-24 листопада у Львівському національному університеті ім. Івана Франка відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, магістрантів та аспірантів “Проблеми формування здорового способу життя молоді”.

Конференція Української Ради Миру

21 грудня 2007 року на базі НТУУ “КПІ” пройшла звітно-виборча конференція Української Ради Миру (УРМ), яку вже багато років очолює Леонід Макарович Кравчук – перший президент незалежної України. До речі, наш університет з 2007 року – колективний член УРМ.

Проблеми екологічної та ядерної безпеки

Міжнародна науково-практична конференція “Проблеми екологічної та ядерної безпеки об’єктів паливно-енергетичного комплексу”, зорганізована НАН України, Міністерством палива та енергетики, Міністерством з надзвичайних ситуацій України, Інститутом геохімії навколишнього середовища, НТУУ “КПІ” та Ук

Договір з АНТК ім. О.К.Антонова підписано

Наприкінці грудня 2007 року делегація НТУУ «КПІ» у складі ректора М.З.Згуровського, першого проректора Ю.І.Якименка, проректора з наукової роботи М.Ю.Ільченка, декана ФАКСу О.В.Збруцького побувала на Авіаційному науково-технічному комплексі ім. О.К.Антонова.

На засіданні адміністративної ради: 19.12.2007

Перше питання порядку денного засідання адміністративної ради, яке відбулося 19 грудня, за доповіддю проректора з міжнародних зв’язків члена-кореспондента НАН України С.І.Сидоренка, було присвячено організації магістерської підготовки в університеті спільно з НАН України.

Інновації кафедри фізики металів

Науково-технічну виставку діючих зразків “Викладачі і студенти – інноваційному розвитку” 11 грудня розгорнули на кафедрі фізики металів (завідувач проф. С.І.Сидоренко).

Засідання бюро відділення НАНУ на ІФФ

Про якість підготовки магістрів з матеріалознавства і металургії йшлося на виїзному засіданні бюро відділення фізико-технічних проблем матеріалознавства НАН України, яке відбулося в листопаді на ІФФ.