Про це йшлося під час вебнаради керівництва ЦМО КПІ ім. Ігоря Сікорського та компанії Zhejiang Xipei Education Technology Co., Ltd. (КНР).

Сьогодні майбутні студенти Київської політехніки, що приїдуть навчатися з Китаю, проходять підготовку до вступу у місті Ханчжоу. Слухачі високо оцінюють рівень роботи Центру доуніверситетської підготовки.

За словами генерального директора китайської компанії пана Мао Їфея, є низка китайських університетів, які хочуть відкрити у себе аналогічні центри.

Також є кілька вишів, які висловили бажання співпрацювати з КПІ за схемою подвійного диплома з англійською або українською мовою викладання. Зокрема, за такими спеціальностями, як літакобудування, зварювання та комп’ютерні технології. Очікується, що кожен університет щороку залучатиме на ці програми по 120–150 студентів.