Шановні студенти, відкрито набір на програму стажування в компанію Melexis! Стажування в компанії Melexis (більше інформації про компанію на офіційному сайті: melexis.com) - це прекрасна можливість отримати унікальний інженерний досвід в команді професіоналів, які розробляють мікросхеми світового рівня!

На стажуванні учасники будуть створювати аналогові мікросхеми в Cadence Virtuoso, вдосконалять навички в мікроелектронній схемотехніці, будуть працювати з найсучаснішим вимірювальним обладнанням, користуватися LabVIEW/Python для автоматизації вимірювань, розробляти друковані плати в Altium Designer, програмувати на С/ASM.

Melexis пропонує гнучкий графік відвідування офісу та заняття у спільній  науково-освітній лабораторії КПІ-Мелексіс  (двічі на тиждень починаючи з вересня  протягом року з застосуванням  сучасної професійної  системи проектування Cadence), індивідуальну стипендію і можливість працевлаштування після завершення стажування. Студенти матимуть можливість застосувати на практиці теоретичні знання з курсів «Аналогова електроніка», «Твердотільна електроніка», «Цифрова електроніка» та інші.

Можливі наступні напрямки стажування:

Trainee in Analog Design Group: https://www.linkedin.com/jobs/view/3844040360

Етапи:

1)заповнити анкету за посиланням: https://forms.gle/UmLCKpxppseprSNZ7

2) технічний тест, інтерв’ю та відбір (квітень 2024)

3) літня практика (червень-серпень 2024) та стажування (починаючи з вересня 2024)

4) Проходження літньої практики в офісі та заняття у спільній  науково-освітній лабораторії КПІ-Мелексіс  (двічі на тиждень починаючи з вересня  протягом року з застосуванням  сучасної професійної  системи проектування Cadence)

У разі питань звертатись до Приходько Ольги – HR manager:

 +38050 457 03 25, opr@melexis.com

Дата події