Шановні студенти та працівники КПІ! Картинна галерея КПІ оголошує початок прийому робіт на конкурс "Таланти КПІ – 2024" в режимі онлайн

Основна тема цього року – "З весною в серці до Перемоги".

Весна – це час, коли природа святкує Перемогу над зимовою спустошеністю, а серця наповнюються вірою та новими силами, щоби подолати все лихе. Тож нехай сила мистецтва допоможе нам усім на шляху до нашої спільної Перемоги

Приймаються роботи за номінаціями: "Живопис", "Графіка", "Декоративно-прикладне мистецтво", "Вишивка", "Фотографія" та "Комп'ютерна графіка".

Порядок дій буде таким:

Усім, хто хоче взяти участь у конкурсі, потрібно сфотографувати свої роботи (відповідно до номінацій) і на­діслати в електронному вигляді на наш e-mail: gallery_kpi@ukr.net.

Відповідно й фотографії та роботи з комп'ютерної графіки відправляти в електронному вигляді.

Оптимальний формат фото – JPEG, бажано, щоб обсяг фото не перевищував 5 МБ.

Зверніть увагу: твори слід надсилати на електронну пошту, не через файлообмінники. Якщо ваші роботи мають назви – також укажіть їх безпосередньо в імені файлу.

У листі обов'язково вкажіть техніку роботи (номінацію), ваше прізвище та ім'я, КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ та інформацію про себе (якщо ви студент КПІ – вкажіть ваш курс, факультет і групу, якщо працівник КПІ – вашу посаду та підрозділ).

Також ОБОВ'ЯЗКОВО вкажіть ваше ПРІЗВИЩЕ у темі листа з позначкою "Таланти КПІ"

Прийом робіт триватиме до 20 квітня.

Відібрані роботи будуть розміщені на нашій сторінці у fb та Instagram. За всіма новинами щодо дат і термінів проведення конкурсу також слідкуйте на наших сторінках у мережах: https://www.facebook.com/gallerykpi, https://instagram.com/gallery_kpi, https://t.me/talanty_kpi.

Переможців буде визначено шляхом відкритого голосування (тому з моменту розміщення робіт також спонукайте шанувальників Вашого мистецтва підтримувати Вас та активно ставити лайки роботам, які найбільше сподобались).

Наші контакти: 067 793 53 82 (Viber, Telegram), 067 250 97 65 (Viber, Telegram, WhatsApp);

Instagram: gallery_kpi; e-mail: gallery_kpi@ukr.net.

Дата події