23 квітня в Залі засідань Вченої ради НТУУ «КПІ» розпочала роботу XIII Міжнародна науково-технічна конференція «Приладобудування: стан і перспективи». У її роботі беруть участь представники університетів, наукових установ та промислових підприємств.

Метою конференції є обмін досвідом фахівців з питань прецизійних технологій та нових рішень у приладобудуванні, зустрічі з керівниками провідних підприємств, формування спільних проектів, пошук партнерів для співпраці, формування інноваційних пропозицій.

Організаторами виступили НТУУ «КПІ» та приладобудівний факультет.

Конференція розпочалася з пленарного засідання, яке вів декан приладобудівного факультету КПІ професор Григорій Тимчик, та проводитиметься за вісьмома секціями: «Теорія та практика навігаційних приладів і систем, систем керування та діагностики», «Оптичні та оптико-електронні прилади і системи», «Процеси виготовлення приладів, методи і засоби їх контролю», «Інформаційні технології, теорія і проектування систем вимірювання механічних величин, мікро- і нанопристроїв», «Аналітичне та екологічне приладобудування», «Біомедичне приладобудування та технології», «Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика», «Інформаційно-вимірювальні системи в енергозбереженні».

Тези доповідей учасників надруковані у збірнику робіт конференції.

Робота конференції триватиме до 24 квітня.

Дата події