Щоб українська "формула миру" стала "формулою миру" всього світу

У КПІ 10 травня 2023 року було підписано угоду про співпрацю Громадської організації "Українська Рада Миру", Благодійної організації "Міжнародний благодійний фонд "Незалежний український медіа центр у Європі" та Всеукраїнської газети для науковців та освітян

Вітаємо газету «Світ» з нагородами!

Головна редакторка газети «Світ» Лариса Остролуцька і журналістка газети Світлана Галата стали лауреатками премії «За популяризацію науки», що її започаткувала НАН України.

«Світ» — єдина газета для науковців і освітян

Всеукраїнська газета для науковців і освітян «Світ» торік переступила чвертьвіковий рубіж. Її заснували у квітні 1997 року Міністерство освіти і науки та Національна академія наук України.

«Освіта, після якої не треба йти на курси»

Видання Liga.Tech розповіло, як українські IT-компанії патронують ЗВО, що це дає студентам і як допоможе стати затребуваним спеціалістом одразу після випуску.

КПІ співпрацює з найбільшими IT-компаніями в Україні: Genesis, GlobalLogic, Sigma Software, EPAM та іншими.

Ціною життя. Крила Олександра Лелеченка

На 35-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС на території НТУУ «КПІ імені Ігоря Сікорського» відкрито пам'ятник одному з перших ліквідаторів, колишньому випускнику електроенергетичного факультету КПІ, заступнику начальника електричного цеху на ЧАЕС Герою України Олександру Лелеченку.

Національна премія імені Бориса Патона

В інтерв’ю, яке дав Борис Євгенович Патон нашій газеті з нагоди сторічного ювілею НАН України, він сказав так: «Для мене робота в Академії завжди була чимось значно більшим, ніж просто робота. Це – спосіб життя, це саме життя».

Підписка на Газета