У КПІ ім. Ігоря Сікорського активно проводяться профорієнтаційні заходи для кращого інформування вступників і батьків щодо умов вступу, навчального процесу, напрямів підготовки, можливостей для навчання, саморозвитку та дозвілля під час і після закінчення навчання. Все найголовніше в одному Google-календарі «КПІ Вступник»!

Для вашої зручності було створено спеціальний Google-календар, у якому зібрані всі найважливіші заходи як щодо вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського, так і щодо вступної кампанії загалом:

  1. КПІАбітFest – загальноуніверситетський «День відкритих дверей», на якому розглядаються дуже важливі питання щодо вступу, а також надається інформація щодо всіх факультетів та навчально-наукових інститутів КПІ ім. Ігоря Сікорського.
  2. Дні відкритих дверей факультетів та навчально-наукових інститутів – на цих заходах можна більш детально ознайомитися з інформацією щодо спеціальностей, освітніх програм, навчання, поспілкуватися з представниками факультетів/інститутів щодо навчання, практики, працевлаштування, участі у програмах і проєктах, студентського життя тощо.
  3. Інженерний фестиваль «ТехноАртКПІ» – інший погляд на науку з творчим підходом, фестиваль творчості та креативу, який проходить раз на рік, але залишає позитивні емоції на весь рік.
  4. КПІSchool – серія тематичних профорієнтаційних заходів, на яких викладачі розповідають у цікавому форматі про навчання на різних спеціальностях, а також є можливість зануритися у життя університету.
  5. University for Teachers – cемінари для вчителів за різними напрямками (підготовка до НМТ, цікаві факти та експерименти для наповнення уроків).
  6. НМТ 2024 – основні дати проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2024 році.
  7. Вступ 2024 – основні дати вступної кампанії на бакалаврат у 2024 році.

Також у подальшому на цей календар додаватимуться інші профорієнтаційні заходи КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Додавайте наш Google-календар «КПІ Вступник» до своїх календарів і не втрачайте можливість дізнатися більше про своє майбутнє навчання!

Якщо у вас є запитання щодо вступу до КПІ ім. Ігоря Сікорського – долучайтеся до наших соціальних мереж і отримуйте відповідь!

КПІ Вступник

Дата події