Адреса: 03056, Україна, Київ, проспект Берестейський 37є
(шостий корпус), офіс 305
Телефон: +38 044 204-81-92
Ел. пошта: spark[at]spark.kpi.ua

Корпорація «Науковий парк «Київська політехніка» – юридична особа, що створена з ініціативи Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» для організації, координації та контролю процесу комерціалізації університетської науки.

Науковий парк створено з метою розвитку та підтримки науково-технічної та інноваційної діяльності університету, ефективного та раціонального використання наявного наукового потенціалу, матеріально-технічної бази для комерціалізації результатів наукових досліджень і їх впровадження на вітчизняному та закордонному ринках.

Закон України «Про науковий парк «Київська політехніка», який був прийнятий у грудні 2006 року, відкрив шлях компаніям, зацікавленим у співробітництві з ученими, факультетами і кафедрами, одержанні ноу-хау і залученні високоякісного людського капіталу. Цим Законом створено привабливі правила для масової інноваційної діяльності. Причому, ми не вимагаємо якихось пільг від держави — наша перевага полягає у взаємодії, у синергії від взаємодії учасників. За сухими словами закону, створено середовище, де комфортно почуваються вчені, винахідники і, водночас, бізнесмени, які прагнуть пов’язати свій бізнес із хай-теком.

Корпорація «Науковий парк «Київська політехніка» організовує взаємодію чотирьох груп учасників: перша — це наукові групи, які генерують ноу-хау, друга — факультети і кафедри, що генерують якісний людський капітал, третя — компанії, які знаходяться на ринку високотехнологічної продукції і постійно потребують підживлення ноу-хау і людським капіталом, і четверта — інвестиційні та венчурні фонди.