Освітні Амбасадорки Київської МАН: розумні, креативні та успішні

Література і математика, малювання та іноземні мови, технічні науки та подорожі, хімія та дизайн, спорт і криптографія, кулінарія та фотографія, політологія та вишивання – ось далеко не повний перелік захоплень дівчат, які вийшли до фіналу конкурсу вихованок наукових відділень Київської Малої ака

Катастрофа сільського господарства України

Науковці КПІ математично вирахували сценарії наслідків підриву Каховської ГЕС.

Сергій Гапон, завідувач лабораторії Світового Центру даних КПІ, розповів журналістам «1+1» про катастрофічні наслідки підриву, попри те, що нині ситуація рухається за ненайгіршим сценарієм.

Науковці КПІ про Каховське водосховище

Науковці КПІ розповіли журналістам «1+1», як зміниться ландшафт та економіка регіону. Понад 80 населених пунктів можуть бути вкриті водою.

Україна втрачатиме експортний потенціал пшениці, деякі міста залишаться без питної води, можлива загроза для ЗАЕС.

Дорогі київські політехніки — студенти, викладачі, науковці!

Прийміть мої щирі вітання з нагоди Дня науки! Завдяки Вашій напруженій праці КПІ ім. Ігоря Сікорського відомий своєю високою академічною якістю, науковими досягненнями і впливом на розвиток технологій та інновацій в Україні й далеко за її межами.

Член команди розробників «PolyITAN-НР-30». Костянтин Половинкін про свою участь у проєкті

"КП" продовжує публікувати інтерв'ю з молодими науковцями КПІ ім. Ігоря Сікорського, які у складі наукової групи під керівництвом Бориса Рассамакіна розробили, виготовили і підготували до космічного старту наносупутник "PolyITAN-НР-30".

«Світ» — єдина газета для науковців і освітян

Всеукраїнська газета для науковців і освітян «Світ» торік переступила чвертьвіковий рубіж. Її заснували у квітні 1997 року Міністерство освіти і науки та Національна академія наук України.

Антикорупційна програма КПІ: оновлення на часі

Під час аналізу основних документів, які регулюють впровадження антикорупційних заходів в Україні, зокрема Антикорупційної політики держави до 2025 року та Антикорупційної стратегії України, звернула увагу на той факт, що не останнє місце в них приділено боротьбі з корупцією в галузі осв

Верховна Рада нагородила КПІшників

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук вручив дипломи й відзнаки молодим вченим — лауреатам Премії Верховної Ради України за 2020 рік і лауреатам іменних стипендій Верховної Ради України для молодих учених-докторів наук за 2021 рік.

Sikorsky Challenge 2022 в КПІ: як це було

Цьогоріч на інноваційному майданчику Sikorsky Challenge не ідеї, а готові проєкти. Більшість — на оборонну тематику: від спеціальних надміцних матеріалів до військової спецтехніки.

Підписка на Суспільство і наука