Молодий вчений Дмитро Лесик: "Міжнародна співпраця забезпечує отримання високоякісних результатів"

Понад десять років триває співпраця КПІ ім. Ігоря Сікорського з Університетом Країни Басків (Universidad del Paіs Vasco, Іспанія) та Інститутом металофізики ім. Г.В. Курдюмова НАН України з удосконалення обробки металевих виробів високотехнологічного промислового спрямування.

КПІ — Іспанія: початок співпраці

Іспанський бізнесмен, інвестор стартапів, президент Департаменту науки, технологій та інновацій UNITED NATIONS SDGs на WBAF Міґель Мартін відвідав КПІ.

Erasmus+ – це можливість стати кращим

Erasmus+ – програма обміну для студентів, викладачів та науковців країн-членів Євросоюзу, а також Ісландії, Ліхтенштейну, Македонії, Норвегії, Туреччини.

Розробки КПІ на престижній виставці "UN Technology Fair 2015"

На щорічній міжнародній виставці "UN Technology Fair 2015", зорганізованій Організацією Об'єднаних Націй, що пройшла  23–24 квітня 2015 р. на базі підтримки миротворчих місій ООН в Іспанії, вперше було представлено інноваційні вироби науковців НТУУ "КПІ".

«Колекція чудес» Ісідро Феррера в КПІ

Лекцію «Колекція чудес» прочитав 16 квітня для студентів НТУУ «КПІ» відомий іспанський дизайнер та художник книги Ісідро Феррер. Певна річ, основним її колективним адресатом мали стати його майбутні колеги, які опановують книжкову графіку, – студенти Видавничо-поліграфічного інституту КПІ.

Відомий іспанський художник Пабло Амарго прочитав лекцію для студентів КПІ

Візит популярного іспанського майстра книжкової ілюстрації саме до КПІ – невипадковий. Університет готує не лише майбутніх інженерів, але й художників книги – вони навчаються у Видавничо-поліграфічному інституті НТУУ "КПІ".

Підписка на Іспанія