Ціль 1. Подолання бідності

Ціль сталого розвитку 1. Відсутність бідності вимірює дослідження університетів щодо бідності та їхню підтримку бідних студентів і громадян у місцевій громаді.

Ціль 3. Міцне здоров'я і благополуччя

Ціль сталого розвитку 3. Міцне здоров'я і благополуччя полягає в забезпеченні загального охоплення медичними послугами, безпечними і доступними лікарськими засобами та вакцинами. Невід'ємною частиною цього процесу є підтримка наукових досліджень.

Ціль 4. Якісна освіта

Ціль сталого розвитку 2. Якісна освіта полягає у забезпеченні університетом раннього навчання та навчання протягом усього життя, здійснені педагогічних досліджень та відданість інклюзивній освіті.

Ціль 5. Ґендерна рівність

Ціль сталого розвитку 5. Ґендерна рівність полягає у здійснені досліджень щодо вивчення ґендерної рівності, провадженні в університеті політики щодо ґендерної рівності та відданість найму та просуванню по службі жінок.

Ціль 7. Доступна та чиста енергія

Ціль сталого розвитку 7. Доступна та чиста енергія представляє дослідження університету, пов’язані з енергетикою, використання енергії та політику, а також відданість просуванню енергоефективності в ширшій спільноті.

Ціль 8. Гідна праця та економічне зростання

Ціль сталого розвитку 8. Гідна праця та економічне зростання показати економічні дослідження університету, практику, працевлаштування та частку студентів, які проходять стажування.

Ціль 9. Промисловість, інновації та інфраструктура

Ціль сталого розвитку 9. Промисловість, інновації та інфраструктура показує дослідження університету у галузі промисловості та інновацій, кількість їхніх патентів і відокремлених компаній, а також доходи від досліджень у промисловості.

Ціль 10. Скорочення нерівності

Ціль сталого розвитку 10. Скорочення нерівності вимірює дослідження університету щодо соціальної нерівності, політики щодо дискримінації та зобов’язання набирати персонал і студентів з менш представлених груп.

Підписка на Цілі сталого розвитку