По-перше, повідомляємо, що в нашій групі дівчат удвічі більше, ніж хлопців – це явище має як позитив, так і негатив. Наші дівчата у процесі навчання розділились (умовно) на певні групки за смаками. Та спільною рисою для всіх них є прагнення навчатися – точніше самовдосконалюватись.

Ми переконані, що кожній нашій одногрупниці цікаво в університеті, і опановують вони саме ту спеціальність, яку обрали при вступі.

З нашими дівчатами цікаво спілкуватись, адже кожна з них – це особистість. І якщо одна не зможе тебе вислухати, дати пораду, то це обов’язково зробить інша. Наші одногрупниці охоче допомагають у вирішенні проблем з навчанням, домашніми роботами, лабораторними, рефератами, курсовими...

Хочемо зробити прогноз, що базується на висновках, які ми зробили під час спілкування зі своїми колегами: пройде ще декілька років і серед розробників економічних програм нашої країни можна буде помітити кількох з них.

З нашими дівчатами цікаво спілкуватися – на наше здивування – не лише про моду, кіно чи кулінарію, але й на більш чоловічі теми: політика, бізнес, навіть футбол... І в ході цих дискусій у дівчат можна багато чому повчитися.

Зауважимо, що наші одногрупниці більш організовані – майже всі спільні культурні заходи організовують дівчата – нам інколи буває соромно перед ними за нашу чоловічу незграбність і нерішучість.

Звичайно, наші дівчата дуже різні: хтось краще розуміє економіку, хтось політику, одна розбирається в мистецтві, інша – в музиці. Нам дуже приємно, що ми навчаємось поряд з такими подругами, які щодня дарують посмішки, жарти, приємні розмови, взаєморозуміння.

Але… в деяких випадках буває дуже складно, коли тебе запитують, запрошують, лають одразу 5-7 дівчат. Мабуть, це є єдиний їх мінус!!!

Зі святом, дорогі колеги!