Хто пише дивакуваті закони? Яким є навчання на спеціальності 081 Право в КПІ? Ілля Лаушкін, 1 курс магістратури ФСП. CAMPUS

⚖️ Для чого в КПІ відкрили залу судових засідань? 🗞Якої якості юридична освіта в столичній політехніці? 📚Що вчать правники в технічному ЗВО? 🖇 Наскільки близький навчальний план з роботою в юриспруденції? 👩🏻‍🎓 Ким врешті стають випускники ФСП? 🤸🏻‍♂️ Що робить навчання веселим?

Наклепницька інформація стосовно діяльності КПІ спростована апеляційним судом

Нагадаємо, що 17.09.2020 Господарський суд міста Києва, задовольнив позов КПІ ім. Ігоря Сікорського до телерадіоорганізацій, які поширили недостовірну, наклепницьку інформацію про діяльність університету (ПАТ «Телерадіокомпанія «Люкс» і ТОВ «Інформаційне агентство 24»).

КПІ виграв суд у телеканалу «24»

Господарський суд першої інстанції міста Києва ухвалив рішення на користь Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ) у справі про поширення неправдивої інформації щодо діяльності КПІ телевізійним каналом новин «24».

Земля залишиться за університетом

Київський апеляційний адміністративний суд задовольнив в апеляційну скаргу НТУУ "КПІ", щодо незаконного рішення Київського окружного адміністративного суду, яким скасовувався акт постійного землекористування НТУУ "КПІ" на земельну ділянку за адресою м. Київ, вул. Борщагівська, 100.

База відпочинку "Політехнік": судовий спір

"Рішенням київського апеляційного господарського суду відмовлено в задоволенні апеляційної скарги прокурора Вишгородського району та залишено рішення суду першої інтанції в силі."

Таким чином, на сьогодні наше законне право підтверджено.

Підписка на Суд