6 грудня 2013 року в центрі консолідації студентів НТУУ «КПІ» вперше в Україні пройшов І етап міжнародного англомовного турніру з вирішення бізнес-кейсів TIMES (Tournament in Management and Engineering Skills).

6 команд вирішували кейс протягом чотирьох годин, після чого представляли свої результати та відповідали на запитання висококваліфікованого журі, до складу якого входили доцент кафедри математичного моделювання економічних систем факультету менеджменту та маркетингу А.М. Онищенко та представники компаній-партнерів турніру.

Захід був проведений організацією студентів, що вивчають промисловий інжиніринг та менеджмент, ESTIEM (European Students of Industrial Engineering and Management) за підтримки Профкому студентів НТУУ «КПІ» та факультету менеджменту та маркетингу НТУУ «КПІ».

Партнерами проекту виступили одні з найкращих світових компаній у сфері консалтингу та аудиту «EY» та «The Boston Consulting Group», а також «Альфа Банк».

У непростій боротьбі перемогу здобула команда «Insight». До її складу ввійшли студентки:

1. Поліна Канель - ІПСА, гр. КА-32м
2. Тетяна Каламбет - ІПСА, гр. КА-32м
3. Надія Смірнова - ФММ, гр. УК-31м

Уже у лютому 2014 року дівчата поїдуть представляти Україну на один з восьми міжнародних півфіналів у Москві. Детальний фотозвіт з турніру - vk.com/album-58976150_183672946

Бажаємо успіхів та перемоги команді з КПІ!

Сергій Зеленько, студент ФММ

Дата події