В Україні з давніх-давен заведено шанувати і цінувати жінку-матір, жінку-трудівницю. Адже в нашій країні жінка – берегиня, втілення досконалості, любові й турботливості.

Ми пишаємося представницями прекрасної статі, які прославляли Україну, починаючи від княгині Ольги і королеви Анни Ярославівни і закінчуючи нашими сучасницями. Для всіх українців свято 8 Березня стало святом жіночості, краси, чарівності.

Жінки у студмістечку складають більшу і кращу частину нашого працьовитого колективу. Це завдяки їх увазі й турботі студенти в гуртожитках можуть зручно влаштовувати свій побут і дозвілля.

Любі наші жінки, співробітниці і студентки нашого славетного університету! Прийміть найщиріші привітання зі святом весни!

Дозвольте подякувати Вам за ту любов, турботу та доброту, яку Ви даруєте нам кожного дня. Ви наповнюєте наше життя коханням і радістю, зігріваєте теплом душі.

Щиро бажаю Вам міцного здоров’я, весняного настрою, жіночого щастя, злагоди в сім’ї, кохання, нехай Ваші вуста завжди прикрашає посмішка!

Автор: Олександр Іщенко, директор студмістечка