Видавничо-поліграфічний комплекс “Політехніка” відкрив нову книгарню. Вона розмістилася на першому поверсі восьмого корпусу НТУУ “КПІ”. Працює щоденно, крім вихідних, з 9-00 до 17-00 без перерви. Це вже третій книжковий магазин комплексу на території КПІ.

Видавництво “Політехніка” утворилося у 2000 році внаслідок об’єднання поліграфічного комплексу та видавництва. Тематичний асортимент продукції різноманітний: економіка та управління, медичні науки, охорона здоров’я, мовознавство, соціологія, суспільні й технічні науки, математика, інформатика, інформаційні системи і технології. Видають також навчальні плани та програми; художня література представлена літературно-художнім альманахом “Крила”.

Продукція видавництва розрахована переважно на викладачів та студентів КПІ. Студентським є не тільки спрямування видань. Серед працівників комплексу чимало студентів НТУУ “КПІ”. Головним “постачальником” молодих працівників у видавництво є, звісно, ВПІ, очолюваний П.О. Киричком. Під час навчання у ВПІ студенти мають чудову можливість одразу закріпити свої знання на практиці. Добре, що вони у “Політехніці” працюють під керівництвом досвідчених фахівців, багаторічний досвід яких допомагає студентам-поліграфістам освоїти ази видавничої справи. Оскільки, як і всі КПІшники, поліграфісти повинні з’являтися на парах та вчасно складати сесію, трапляється так, що в першій половині дня й під час іспитів у видавництві бракує працівників.

Загалом у видавництві близько 40 працівників. Є своя друкарня. Весь видавничий процес рукопис проходить у “Політехніці”. Наразі, за словами начальника відділу маркетингу і реалізації І.Ю.Воронкової, видавничо-поліграфічний комплекс має потужний потенціал і може випускати продукцію у набагато більших обсягах. Головне, чого бракує, – своїх, КПІшних авторів. Видавництво потребує більшої популяризації в університеті. Мета “Політехніки” – забезпечувати студентів підручниками, авторами яких є саме викладачі НТУУ “КПІ”, працювати на користь нашого університету. Видання “Політехніки” користуються популярністю і в інших вузах.

Розповсюджувати власну продукцію на території КПІ видавництву допомагають магазини. У квітні у восьмому корпусі, що на Янгеля, 1/37, відкрився третій спеціалізований магазин “Політехніки”. Уже понад місяць він успішно реалізує навчальну літературу студентам не тільки 8 корпусу, а й усього університету, цікавляться ним і численні гості видавничо-поліграфічного інституту.

Простора кімната якнайзручніше вмебльована, презентабельні вітрини спонукають ознайомитися з широким асортиментом книжкової продукції. Незабаром перелік представлених книг поповниться виданнями художньої літератури, яка, на щастя, ще користується популярністю серед студентської молоді. Всю необхідну інформацію про видання покупці можуть отримати від продавця-консультанта Ірини Пасічник (на фото).

На користь книгарні – співпраця “Політехніки” з іншими видавництвами. У магазині представлено видання “Вищої школи”, Європейського університету, Української академії друкарства, Центру навчальної літератури, видавництв “Каравела”, “Професіонал”, “Воля”, “Слово”.

Можна порадіти успіхам КПІшного видавництва “Політехніка” і за наших студентів, для яких сучасна навчальна книга стала доступнішою та якіснішою.

Jun 19, 2006 || Автор: Ірина Іванова