19 квітня в НТУУ «КПІ» розпочала роботу 36-а Міжнародна конференція «Електроніка та нанотехнології (ELNANO-2016)».

Конференцію ELNANO засновував ще у 1980 році відомий вчений у галузі теорії електронних кіл професор КПІ Віталій Сігорський. З 2003 року вона проходить за підтримки Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (The Institute of Electrical and Electronics Engineers (IEEE) – надзвичайно шанованого у світі професійно-технічного товариства, що об’єднує понад 400 тисяч науковців з 160 країн.

Тож і цього року організаторами конференції виступили НТУУ «КПІ», Інститут інженерів з електротехніки та електроніки (IEEE), а також Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова Національної академії наук України та Національний авіаційний університет.

Як повідомив у своєму вітальному слові до учасників конференції «ELNANO-2016» перший проректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Юрій Якименко, цього року вона зібрала в стінах університету відомих дослідників і наукову молодь з Вірменії, Білорусі, Канади, Естонії, Франції, Грузії, Німеччини, Великої Британії, Ізраїлю, Італії, Ірану, Литви, Мексики, Чорногорії, Нідерландів, Польщі, Туреччини, Сполучених Штатів Америки та України. 90 представлених на конференцію доповідей будуть надруковані в збірці її праць.

Уже за традицією конференція проходитиме у форматі пленарних засідань та по трьох секціях: «Мікро- та наноелектроніка», «Біомедична електроніка та обробка сигналів», «Електронні системи».

Робота конференції «ELNANO-2016» триватиме три дні.

На фото: виступає перший проректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Юрій Якименко

Дата події