13 грудня 2012 року в Центрі культури та мистецтв Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» пройшов конкурс чоловічої краси та креативності «Містер КПІ». За це почесне звання змагалися 20 представників інститутів та факультетів КПІ. Судило конкурс високоповажне журі, до складу якого входили: Містер та Королева КПІ 2011 року – Богдан Тимошенко та Анна Гресь; голова Студентської ради КПІ Максим Гусак; директор ЦКМ НТУУ «КПІ» Михайло Галушко; начальник відділу департаменту організаційно-виховної роботи Ростислав Пашов; директор фірми «Гарячі тури» Оксана Караванська та Містер і Міс Варшавської політехніки – Петр Лечно та Майя-Олександра Геббік.

Містер КПІВиступам передували безліч репетицій, ретельна підготовка образів, зйомки реклами тощо. У першому виході-дефіле юнаки постали в образах стімпанків. Згідно з Вікіпедією, стімпанк або паропанк (англ. steam + punk, «пара» + «протест, конфлікт») – це підвид фантастики, дія якого відбувається у світі, де широко використовуються технології парових машин, що замінюють електроніку. До «панківського» компонента стімпанку відноситься особливий акцент на «низькій людській природі», що керується низькими пристрастями – хіттю, гнівом, пихою, жадібністю і заздрістю. На цьому дефіле учасники продемонстрували костюми, зроблені власними руками. Далі був інтелектуальний конкурс з уже традиційними каверзними запитаннями до учасників. У третьому конкурсі хлопці проявили свою індивідуальність та творчі здібності – представили на суд глядачів власні відеоролики на соціальну тематику. Творчі роботи учасників публіка зустріла оваціями. Короткі відео доволі професійно розповідали про серйозні проблеми. Спортивний конкурс дав змогу продемонструвати хлопцям всю свою силу та мужність. Дефіле у спортивному одязі та колективна постановка – чудове видовище! Для фінального виходу конкурсанти обрали вишиванки. З танцями, гумором та в українському вбранні вони показали глядачам українські вечорниці. Ну а на оголошення переможця учасники вийшли у класичних костюмах зі щирими посмішками.

Містер КПІ - Андрій Свістильник (РТФ)...Свято добігало кінця. Все, що показали хлопці, – результат тривалих та виснажливих репетицій. Публіка оцінила їх старання оплесками та підтримкою, а журі – титулами. Тож, за результатами голосування, звання «Містер Інтернет» отримав Олег Момот (ТЕФ), «Містер глядацьких симпатій» – Андрій Дідик (ПБФ), а новим «Містером КПІ-2012» став Андрій Свістильник (РТФ).

Вітаємо! Переможці – всі, тим більше, що кожен учасник є «Містером» свого факультету чи інституту. Побажаємо їм натхнення і нових перемог!

Лілія Скиба

Дата події