Анна Погребняк: «Наука – це динамічний та захоплюючий процес»

Найближчими роками Україна потребуватиме не лише матеріальних ресурсів для відновлення, а й досвідчених фахівців у всіх сферах науки та суспільного відтворення. Зокрема, особливої ваги набуває нова стратегія сталого розвитку – циркулярна економіка.

Студентське КБ НН ІТС: робота на перемогу і задля майбутнього

Наша розмова з керівником Студентського конструкторського бюро НН ІТС Костянтином Лісовським та проєктним менеджером цього ж СКБ Андрієм Буглаком відбулася відразу після закінчення засідання вченої ради НН ІТС під орудою голови Вченої ради КПІ ім.

Кабінет-музей художнього литва в НН ІМЗ ім. Є.О.Патона та його творець

Державний політехнічний музей при КПІ ім. Ігоря Сікорського відомий далеко за межами університету. Менше людей бували в дуже цікавому Методичному кабінеті-музеї художнього литва Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О.Патона КПІ.

24 лютого – роковини початку повномасштабного вторгнення рф в Україну

…Перед світанком 24 лютого 2022 року більшість із нас прокинулися від звуків вибухів. За вікнами кожного очікувала нова реальність. Наші турботи, бажання і плани, які ще вчора здавалися такими важливими й нагальними, відразу стали несуттєвими.