☑️ Вступ-2023

Оприлюднено результати першої хвилі зарахування вступників на бакалаврат за кошти держбюджету. Зараховано вже 3675 студентів.

Готуються накази на зарахування вступників на контрактну форму навчання — вже подано близько 600 заяв.

Далі приймають заяви на магістратуру. Близько 3000 заяв на бюджетну форму навчання надійшло до Приймальної комісії КПІ.

Вступ до аспірантури триває. На цей час зареєстровано 375 заяв. Вступні іспити пройдуть у вересні.

1 вересня відбудеться День першокурсника у змішаному форматі.

☑️ Навчальний процес

Відбувається підготовка до нового навчального року у змішаному форматі.

18 серпня оприлюднять повний список навчальних дисциплін, які будуть здійснюватись з елементами очного навчання.

Іде допідготовка остаточного розкладу занять у новому навчальному році.

У вересні почне працювати Інформаційна платформа із працевлаштування студентів.

☑️ Наукова діяльність

У КПІ відбудеться загальноукраїнський конкурс студентських наукових робіт зі штучного інтелекту. Він проходитиме з вересня до листопада 2023 року.

КПІ впроваджуватиме інструменти зі штучного інтелекту в освітній процес. Розпочалась підготовка викладачів до проходження спецкурсу зі штучного інтелекту.

Аспірант КПІ розробив спеціальний додаток до дронів. Він зможе передавати військовим на позиціях усі необхідні речі: від боєприпасів до питної води.

КПІшна проєктна заявка щодо розбудови свободи для українців перемогла на конкурсі Еразмус+. Її основна мета — посприяти підвищенню рівня знань у галузі ІT серед біженців у країнах ЄС. Фінансування програми на рік складатиме 10 тисяч євро.

☑️ Міжнародна діяльність

Розширюється співпраця з програмою «Горизонт Європа». Загальна кількість проєктних композицій від КПІ — 11.

КПІ посилює зв’язки з посольствами Пакистану, Єгипту, Лівії, Нігерії та іншими. Головна мета — збільшити присутність Київської політехніки як гаранта якісної технічної освіти в інформаційному просторі цих країн.

☑️ Заходи до 125-річчя КПІ

31 серпня відбудеться ювілейна сесія професорсько-викладацького складу.

☑️ Благоустрій кампусу

Триває переатестація укриттів КПІ, що її проводить ДСНС.

28 серпня розпочнеться поселення студентів до студмістечка.

У КПІ готується програма патріотично-військового виховання серед студентів.

Минулого тижня відбулася робоча зустріч зі спонсорами щодо виконання плану робіт в укритті бібліотеки КПІ.

Триває підготовка до відкриття трьох артоб’єктів: парку Нескорених, скверу Піонерів Авіації та «КПІстіни».