Профспiлкові організації

Професійна спілка (профспілка) - добровільна неприбуткова громадська організація, що об'єднує громадян, пов'язаних спільними інтересами за родом їх професійної (трудової) діяльності (навчання). Первинна організація профспілки - добровільне об'єднання членів профспілки, які, як правило, працюють на одному підприємстві, в установі, організації незалежно від форми власності і виду господарювання або у фізичної особи, яка використовує найману працю, або забезпечують себе роботою самостійно, або навчаються в одному навчальному закладі.

Доповідь голови Профкому  Михайла Безуглого про результати роботи та виконання Колективного договору за період з квітня 2023 р. по квітень 2024 р.

Шановні делегати Конференції трудового колективу, працівники та здобувачі вищої освіти університету, запрошені! Звичайно, усім нам хотілося б, щоби нинішня Конференція трудового колективу мала ознаки першого післявоєнного великого зібрання працівників та студентів університету.

Пам'яті Леоніда Сачкова

Колектив і профспілкова організація Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» з глибоким сумом повідомляють, що 31 грудня на 87-му році життя зупинилося серце професора, заслуженого працівника народної освіти України, відмінника вищої

Спортивні турніри, присвячені 125-річчю КПІ

У межах програми відзначення 125-річчя КПІ ім.Ігоря Сікорського профком університету організував два спортивні турніри: традиційний турнір з футболу пам'яті Віталія Івановича Молчанова та турнір з волейболу серед ветеранських  команд вікових груп 70+ та 75+ пам'яті видатного  вч

Профком КПІ допомагає деокупованим територіям

Черговий вантаж гуманітарної допомоги відправлено до звільненої Харківщини.

Мешканці звільнених сіл отримали одяг і посуд, діти — іграшки й солодощі.

Профком КПІ й далі збирає одяг, посуд, іграшки, кухонне приладдя і продукти.

Місце творчої сили –у студентському профкомі

В одній з кімнат студентського профкому – творчий хаос. Усе в цьому, на перший погляд, хаотичному розташуванні офісних меблів, поки що порожніх жерстяних банок і вже виготовлених окопних свічок для ЗСУ тим, хто сюди заходить, є зрозумілим.

Підписка на Профспілка