Ректори Київської політехніки

Очолюючи колектив викладачів і науковців КПІ на різних етапах його становлення, вони брали на себе найвищу відповідальність. Саме від їх рішень залежала міцність поступу інституту в майбутнє.

Михайло Згуровський — почесний доктор Познанської політехніки

На засіданні Академічного сенату ректор Познанського університету технологій професор Теофіл Ясиновський розповів, що з ініціативою присудити ректору КПІ академіку НАН України Михайлові Згуровському ступінь доктора honoris causa виступив колектив електротехнічного факультету.

Ректора КПІ нагороджено відзнакою «Почесний доктор» Познанської політехніки

Сьогодні в Познанській політехніці пройшла церемонія нагородження ректора Київської політехніки академіка НАН України Михайла Згуровського відзнакою «Почесний доктор».

Михайло Згуровський прочитав для присутніх лекцію.

Плигунов Олександр Сергійович – ректор, який відродив і надав нове життя КПІ

Швидкій відбудові, поверненню до атмосфери високої академічної культури й педагогічної майстерності повоєнний КПІ зобов'язаний передусім його ректору – Олександру Сергійовичу Плигунову, який зробив величезний внесок у розбудову інституту в тяжкі повоєнні роки

Іван Трохимович Швець (1901 – 1983)

Видатний учений у галузі енергетики й теплотехніки, доктор технічних наук (1947), професор (1931), декан енергетичного (теплотехнічного) факультету Київського індустріального інституту, завідувач кафедри парових двигунів.

Бобров Вікторин Флавіанович. Окрема сторінка.

«Наш повітряний флот ніколи не буде потужним, якщо ми не розвинемо свою авіапромисловість... Авіапромисловість завжди буде ледь животіти і користуватися плагіаторством закордонних конструкцій, доки ми не матимемо кадри власних інженерів в авіації.

Згуровський Михайло Захарович

Згуровський Михайло Захарович - Ректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, Академік Національної академії наук України, доктор технічних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, Лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Лауреат премії В.М.Глушкова НАН України, професор

Підписка на Ректори КПІ