Як вирішуються житлові проблеми співробітників

Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” постійно, протягом останніх 25 років, вирішує соціальні питання працівників університету.

Relax'ни разом з КПІ!

Як всім уже відомо, 11 квітня 2016 року у 18 корпусі була офіційно відкрита Лаунж-зона "KPIrelax". Цей проект був створений командою "KPIrelax" за підтримки цілком відомих спонсорів "Lays" та "Pepsi". Так би мовити, руками студентів для самих студентів.

Кабінет психологічного консультування

На виконання наказу ректора НТУУ "КПІ" від 04.06.2015 року № 4-120 для працівників та студентів в університеті створено Кабінет психологічного консультування.

Консультування з питань психологічної допомоги проводять викладачі кафедри психології і педагогіки ФСП.

Соціальне забезпечення університету

Створення ефективної системи соціального забезпечення є невід’ємною умовою розвитку університету, виступає необхідною платою роботодавця за соціальне благополуччя колективу та значною мірою підвищує конкурентоспроможність університету на ринку освітянських послуг.

Смачного! Кафе в першому корпусі

Для студентів та співробітників, які перебувають у першому корпусі, новий навчальний рік ознаменувався приємною новиною: на першому поверсі гостинно розчинило двері оновлене кафе. Світле та ошатне – аж посміхається назустріч відвідувачам.

Відпочинок - 2010

Профком співробітників НТУУ «КПІ» приділяє постійну увагу відпочинку й оздоровленню працівників університету та членів їх родин. Для цього в КПІ є власні бази на Чорному й Київському морях, на Дніпрі. Бажаючі також можуть скористатися пільговими путівками до профспілкових оздоровниць.

Відпочинок – 2007 у профкомі співробітників

Розмова з головою профкому співробітників університету В.І.Молчановим про літній відпочинок розпочалася традиційно. “Профспілковий комітет НТУУ “КПІ” приділяє постійну увагу питанням відпочинку й оздоровлення співробітників університету та членів їх сімей, – повідомив Віталій Іванович.

Підписка на Соціальне забезпечення