Реклама, PR, редактура, журналістика в КПІ. Дар’я Барсукова, 3-й курс ВПІ. CAMPUS #52

🎯Хто кого у ВПІ? 👥Конкуренція студентів і що дає змогу позмагатись за найкращий фах? 🗣Реклама, піар, редактура, журналістика, друкарські машини, мистецтво — КПІ успішно конкурує з профільними вишами. ✍️ Які бали потрібні для вступу? 👩🏻‍💻ВПІ не потребує офлайн-практик?

КПІшниці започаткували видавництво електронних книжок

Випускниці кафедри «Видавнича справа та редагування» КПІ Олена Новіцька та Анна Свиридюк створили перше в Україні видавництво виключно електронних книжок OLEAN.

Ідея проєкту виникла як відповідь на неабияке зростання зацікавленості суспільства до українського контенту.

20 років "Друкарству молодому"

У квітні на базі Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася ювілейна 20-та Міжнародна науково-технічна конференція студентів і аспірантів "Друкарство молоде".

Видавництво КПІ: традиції і сучасність

Наприкінці травня Україна святкувала День поліграфіста, і майже зразу – День журналіста. І мало хто знає, що у травні КПІшники можуть святкувати ще одну дату – заснування видавництва КПІ.

Презентація «Українського тлумачного словника видавничо-поліграфічної справи»

8 грудня у Видавничо-поліграфічному інституті НТУУ «КПІ» відбулася презентація «Українського тлумачного словника видавничо-поліграфічної справи». Квітами та вишитими рушниками організатори заходу зустріли авторів книги П. О. Киричка, О.М. Величко, С.Ф. Гавенко, О.В. Зоренко, Т.Ю. Киричок і Т.В. Розум.

Конференція молодих науковців поліграфічної галузі “Друкарство молоде 2008”

На початку нинішнього століття видавничо-поліграфічний комплекс продовжує стрімко розвиватись та поєднуватись з інформаційними технологіями. Динамічно змінюється ринок друкованої продукції та зростають вимоги до якості її виготовлення.

Договір про співробітництво між НТУУ “КПІ”, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та Державною акціонерною компанією “Укрвидавполіграфія”

12 квітня було укладено договір про співробітництво між НТУУ “КПІ”, Державним комітетом телебачення і радіомовлення України та Державною акціонерною компанією “Укрвидавполіграфія”.

Редактори сміються

Чи кожен редактор може бути письменником? І чи повинен редактор вміти “писати”? Суперечки навколо цього “вічного” питання тривають, мабуть, з часів виникнення цієї професії. Та для гостей нашої літературної сторінки цієї дилеми не існує.

Підписка на Видавничо-поліграфічна справа