III Міжнародна конференція "Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення"

На конференції "Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення", що пройшла 9–13 квітня у новому освітньому просторі "CLUST Space", фахівці бібліотечної справи обговорили актуальні питання стратегії управління галуззю.

Що читали перші студенти-політехніки

У фонді рідкісних і цінних видань Науково-технічної бібліотеки зберігається літографоване видання 1907 р. "Кіевскій Политехническій Институтъ. Студенческая Библіотека-Читальня. Каталогъ книгъ", надруковане в київській типолітографії "Прогрес".

Всеукраїнський день бібліотек у КПІ

Для наших студентів Бібліотека КПІ — це не лише місце, де читають книжки, а й джерело натхнення, простір, де народжуються ідеї й відбуваються цікаві зустрічі.

Гасло цьогорічного свята — «Бібліотека своя». Це місце знакове для кожного політехніка.

Бібліотека без меж: нові виміри міжнародної співпраці

Традиційно міжнародна взаємодія має велике значення для бібліотеки КПІ: обмін досвідом з іноземними колегами є важливим фактором творення сучасної динамічної установи, що втілює актуальні тренди та задовольняє потреби своїх читачів.

Місце розвитку і натхнення – бібліотека!

Усе почалося з учнівського реферату на тему "Польські літератори про Україну". Племінник одного зі співробітників "Київського політехніка" поставився до його підготовки відповідально, але невдовзі просто-таки загруз  у матеріалі.

Бібліотека відновлює очне обслуговування

З 19 квітня бібліотека КПІ почне очно обслуговувати читачів в обмеженому режимі: щовівторка і щоп’ятниці з 11:00 до 16:00 можна буде обміняти книжки, оформити обхідний лист тощо.

Окрім цього, бібліотека й далі обслуговуватиме студентів, викладачів і дослідників дистанційно.

Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення

Таку назву мала ІІ Міжнародна науково-практична конференція, що пройшла онлайн 6-9 жовтня 2020 року на базі Науково-технічної бібліотеки ім. Г.І. Денисенка Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського".

Підписка на Бібліотечна справа