Американські генерали в КПІ

У межах міжнародного форуму «Екологія і мир» до Київської політехніки завітали генерал-майор запасу Вільям Мюллен і генерал-лейтенант запасу Морської піхоти США Джон Енсен.

Роберт Зубрін: "Для України настав час стати надійним партнером США у сфері розвитку космічної галузі"

Для студентів і співробітників університету Роберт Зубрін прочитав лекцію, присвячену дальшим перспективам освоєння людством Всесвіту та розвиткові космічних технологій різного призначення.

🎥 Виставка, присвячена військовим операціям "Оверлорд" і "Френтік"

На початку травня у Державному політехнічному музеї імені Бориса Патона при КПІ ім. Ігоря Сікорського відкрилася і дотепер експонується виставка американської військової авторетротехніки, яка була доповнена міні діорамами та моделями літаків, що брали участь у надважливих військових операціях антигітлеровської коаліції в 1944 році.

Держсекретар США Ентоні Блінкен зустрівся зі студентами КПІ ім. Ігоря Сікорського

«Україна заслуговує на свободу, рівність і безпеку. Америка та партнери мають план, як це зробити», — наголосив держсекретар США Ентоні Блінкен, виступаючи перед студентами та колективом Київської політехніки.

Співпраця київських політехніків та американських військових допоможе нашим захисникам

Наприкінці лютого КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація американських військових запасу на чолі з генерал-майором запасу, екс-командувачем Командування підготовки корпусу морської піхоти США Вільямом Малленом. До її складу також входив генеральний директор компанії "Sonata Holding LLC" Ендрю Бейн (США).

Інноватор транспортної авіації США

КПІ має багату історію підготовки талановитих інженерів, конструкторів і науковців, які зробили значний внесок у різні напрями науково-технічного прогресу.

Круглий стіл з проблем авіабудівної освіти в Україні

Представники провідних вітчизняних авіабудівних підприємств, викладачі технічних закладів вищої освіти і науковці обговорили в КПІ ім.Ігоря Сікорського актуальні питання розвитку авіабудівної освіти в Україні та шляхи подолання проблем, які стоять на цьому шляху, на засіданні круглого столу "Проблеми авіабудівної освіти в Україні", який відбувся в залі Адміністративної ради університету 14 лютого.

Підписка на США