Шановні політехніки! Щиро і сердечно вітаю вас із 71-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

У ці знаменні дні ми вшановуємо тих, хто в роки Другої світової війни виборов нашу свободу та захистив рідну землю, кому всі ми зобов'язані звільненням від нацистського рабства.

Серце кожного українця сповнено пам'яті про мільйони мужніх і незламних воїнів, про жертовність захисників Вітчизни в ім'я свого народу та рідної землі. Ми з вдячністю згадуємо тих, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє нащадків.

Вклоняємося доземно солдатським вдовам, усім солдатам, що міряли дороги крізь війну, щоб нам сьогодні мріяти і любити. Нехай мир і злагода завжди живуть у Ваших душах і серцях, хай це світле травневе свято і наші щирі побажання додадуть усім нам нових сил і натхнення для здійснення майбутніх сподівань і трудових звершень.

Вам – переможцям нацизму, героям – від щирого серця завдячуємо свободою, щастям ростити дітей, можливістю радіти успіхам, посмі­хатися сонцю, жити і боротися.

Сьогодні мир у Європі знову під загрозою. Проти України здійснена і триває військова агресія. Ми знову змушені відстоювати нашу незалежність, свободу і цінності гуманізму. Ми платимо надто високу ціну, але ми переможемо.

Слава захисникам Вітчизни! Слава Україні!

З повагою і вдячністю,
М.З. Згуровський, ректор НТУУ "КПІ"

Дата події