Запрошуємо ближче познайомитися з нашим ФСП

Науковці обговорили стан, перспективи і проблеми історичної науки

На базі кафедри історії факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського 24 травня 2024 р. відбулася V Міжнародна науково-практична конференція "Історія, культура, пам'ять у науковому вимірі: стан та перспективи" (актуальні питання нового та новітнього періодів).

Промодень на публічній службі

7 травня, завдяки ініціативі уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Яни Цимбаленко та активній участі завідувача кафедри ТПУ Ростислава Пашова та старшого викладача Анни Іщенко, студенти взяли участь у заході щодо залучення молоді до публічної служби «Промодень на публічній службі».

«Промодень на публічній службі»

За ініціативою уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Яни Юріївни Цимбаленко й за активної участі завідувача кафедри теорії та практики управління Ростислава Івановича Пашова і старшої викладачки Анни Миколаївни Іщенко, студенти спеціальностей 281 «Публічне управління та а

Оксана Самчинська: знайти баланс між захистом національних інтересів та гарантуванням прав людини

Доктриною інформаційної безпеки України визначено: до національних інтересів України в інформаційній сфері належать життєво важливі інтереси особи, а також суспільства і держави. Тому захищеність від руйнівних агресивних інформаційно-психологічних впливів та деструктивної пропаганди є важливими інтересами держави.

КПІ здобув перше місце в номінації конкурсу НАДС

Київський політех утретє став переможцем в номінації «Публічне управління та адміністрування» конкурсу від Національного агентства України з питань державної служби.

Методика викладання спеціальності 281, що її розробили Яна Цимбаленко та Ростислав Пашов, визнана найкращою в Україні.

Підписка на ФСП