«BELKA» – це безкоштовний студентський коворкінг, який працюватиме на третьому поверсі бібліотеки. Створення його – одна зі студентських ініціатив, які підтримала адміністрація університету.

Роботи щодо перетворення читального залу №4 НТБ на спільний студентський простір проводили самі студенти. Звісно, допомагали їм і співробітники відповідних служб університету. Втілювався проект у життя коштом спонсорів.

Разом з активістами участь у відкритті ковокінгу взяли перший проректор університету академік НАН України Юрій Якименко та проректор з питань перспективного розвитку Олексій Новіков.

Площа нового робочого простору, де студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського зможуть розвивати і реалізовувати власні ідеї, є доволі великою – 260 квадратних метрів. На цих «квадратах» розміщено 70 зручних робочих місць. Тут є безкоштовний Інтернет, зручні місця для спілкування з однодумцями і навіть для певного релаксу. Є також усі можливості для читання безкоштовних лекцій з найрізноманітніших і, водночас, найактуальніших тем, які виходять за рамки університетських програм, або їх доповнюють.

Дата події