Асоціація УРАН

Асоціацію користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі «УРАН» було створено в 1997 році Спільною постановою Президії Національної Академії наук України і Колегії Міністерства освіти України.

«Це великий крок для України з інтеграції в Європу». В Україні запустили нову цифрову магістраль

28 вересня відбулась урочиста подія з приводу введення в експлуатацію нових «спектральних» каналів, які з’єднають українську мережу для науки та освіти УРАН із загальноєвропейською мережею GÉANT — мережею, що об’єднує всі наукові та освітні заклади Європи й слугує для передавання інформації між ними. 100-гігабітні канали «Київ — Познань», та «Київ — Кишинів» відтепер офіційно введені в роботу.

Загальні збори Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі УРАН 2019

23 квітня 2019 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулися щорічні загальні збори Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі УРАН (URAN – Ukrainian Research and Academic Network).

Мережа "УРАН": втрати і здобутки

21 квітня 2016 року в НТУУ "КПІ" відбулися дев'яті Загальні збори Асоціації користувачів Української науково-освітньої телекомунікаційної мережі "УРАН", на яких були підбиті підсумки її діяльності за три минулих роки та намічені плани на найближче майбутнє.

Український індекс наукового цитування

Системне впровадження індексу цитування як нормативного показника оцінювання ефективності діяльності суб'єктів наукової діяльності розпочалося в Україні у 2009 р.

Конференція з е-інфраструктурного розвитку

Асоціацією центральноєвропейських та східноєвропейських науково-освітніх комп'ютерних мереж (CEENET), за підтримки ЄС та 7-ї Рамкової програми розвитку ЄС, 22 травня в нашому університеті була проведена Міжнародна конференція з е-інфраструктурного розвитку під назвою CEENET/CEENGINE NRENs Users Workshop "Advanced Services for Research Users – Enablers of Cooperation and Collaboration in Europe" (CEENET/CEENGINE конференція користувачів  NREN "Розширені сервіси NREN для дослідників – потужні важелі кооперації і співробітництва в Європі"). 

Підписка на УРАН